Класически Реал на старта на Примера

Класически Реал на старта!

Реал Мадрид стартира новото първенство с класическо 3:0 като гост на Депортиво Ла Коруня.

"Кралете" успяха да стигнат до два гола в рамките на седем минути благодарение най-вече на изобретателността на Марсело.

В 20-та минута, бразилецът много хитро подаде към непокрития на дъгата Лука Модрич, неговият изстрел затрудни вратаря Рубен, топката попадна в краката на Бензема, а секунда по-късно Бейл я насочи в мрежата на празна врата.

В 27-та Марсело центрира прострелно в малкото наказателно поле и Каземиро сложи крак за 0:2.

Гостите от Мадрид заиграха още по-спокойно след двата гола и държаха своя съперник далеч от вратата на Навас.

В 62-та мадридистите реализираха трети гол.

Гарет Бейл проби отляво и подаде назад към Кроос, който отбеляза с помощта и на рикошет, оформяйки крайния резултат.