Магическият гол на Фернандо Торес срещу Селта (видео)

Въпреки че героят на вечерта отново бе Антоан Гризман, който донесе късен обрат на Атлетико с 3:2 над Селта у дома, двубоят бе паметен и за Фернандо Торес.

Ел Ниньо отбеляза магически гол в 11-ата минута с ножичен удар с гръб към вратата, с който изравни резултата за 1:1.

Малко по-късно пък Торес изпусна дузпа и за малко това да коства победата на „дюшекчиите”.

С пропуска си от бялата точка Торес се изравни с Любослав Пенев, Кристиано Роналдо и Лопес Уфарте по изпуснати дузпи в Примера – по 9.

За щастие на Детето, късни голове на Караско и Гризман спасиха трите точки за Атлетико, който обаче продължава да се намира на четвъртата позиция, на цели седем точки от лидера Реал Мадрид, като „кралете” са с цели два мача по-малко.