По-добро от FIFA: Великият гол на Мохамед Диаме срещу Брайтън | sportcafe.bg

По-добро от FIFA: Великият гол на Мохамед Диаме срещу Брайтън

01.03.2017, 14:39 (обновена 02.03.2017, 15:48)

Нюкасъл направи знаменит обрат при гостуването си на Брайтън и стигна до победата с 2:1 с голове след 80-ата минута.

Двубоят бе директен сблъсък за първата позиция в Чемпиъншип. Там в момента са „свраките“, с две точки аванс пред Дарби, 12 кръга преди края на сезона.

Това, което впечатли всички обаче бе голът на Михамед Диаме, с който Нюкасъл изравни 81-вата минута.

Като изваден от FIFA, с елементи на истински флипер, голът на Диаме падна след неуспешно воле и два последователни рикошета, вторият от които в петата на Диаме, след който, по някакво чудо, топката влетя в годния ляв ъгъл на вратата.

Минута преди края на редовното време Айосе Перес направи пълен обрат, но голът на Диаме ще бъде сред претендентите за №1 в края на сезона.

А Нюкасъл отново имаше подкрепата на своята винаги вярна публика.

Oще: брайтън  видео  гол  мохамед диаме  нюкасъл  чемпиъншип