Няма такъв гол!

Да притежава добър изпълненител на фаулове е предимство за всеки отбор по света. Кристиано Роналдо, Лионел Меси и Гарет Бейл винаги са готови да изненадат противниковите вратари...

Но не само най-големите са прочути с майсторските си изпълнения на статични положения.

Рот-Вайс Есен, който играе в четвъртото ниво на германския футбол, дари на света едно от най-атрактивните заучени положения, в което участие взеха цели шестима футболисти на тима.

Есен губеше с 0:2 от Ватеншайд, но в крайна сметка се добра до равенството, като попадението на Бенедикт Кьоп от фаул определено си заслужаваше.

Футболистът материализира задружните усилия на повече от половин отбор в 80-та минута, оформяйки крайния резултат.

Преди това при 0:1 Рот-Вайс пропусна дузпа.

Тимът е в средата на таблицата, но ако получава повече статични възможности около големия пеналт, вероятно ще прогресира...