Моуриньо: Не ни върви с този съдия

Моуриньо и Конте на няколко пъти се сдърпаха край тъча. Снимка: Getty Images
Моуриньо и Конте на няколко пъти се сдърпаха край тъча.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньозапази добрия тон след отпадането от Челси на четвъртфиналите за ФА къп, въпреки че мачът на "Стамфорд Бридж" бе доста нервен.

"Червените дяволи" загубиха с 0:1, а за това помогна и червеният картон на Андер Ерера десет минути преди края на първото полувреме.

"Нямам какво да кажа. Горд съм от моите играчи и от нашите фенове. Предстои ни много важен мач в четвъртък и сега искам да опитаме да си починем поне малко. Трябва са се подготвим добре за тази среща.

Всички гледаха с интерес мача до червения картон. След това имаше и други ситуации, в които можеха да бъдат показани два жълти картона, но не искам да тръгвам в тази посока", заяви Моуриньо.

"Майкъл Оливър е рефер с огромен потенциал. Ние просто нямахме късмет.

В четири двубоя под негово ръководство срещу нас имаше три дузпи и един червен картон в твърде ранен етап от мача. Но няма как да променя това.

След мача стиснах ръката на съдията и го поздравих. Нямаше какво повече да му кажа".