26.09.2016, 13:54 (обновена 29.09.2016, 00:12)

Блекбърн отдавна не са сред най-добрите отбори в Европа. Отдавна не са и сред най-добрите в Англия. А сега не са сред най-добрите и в Чемпиъншип.

Тимът на Оуен Койл е само на две точки от зоната на изпадащите и то благодарение на победата си с 2:1 над Дарби в събота, която извади Блекбърн от опасната зона.

Въпреки че от някогашния блясък на Роувърс няма и следа, за 81 секунди в събота играта им заприлича на тази на Барселона.

Победният гол на Дани Греъм в 73-тата минута падна след образцова атака, започната от вратаря Джейсън Стийл. Играчите на гостите си подадоха 26 точни паса преди Марвин Емнес, който бе вкарал изравнителното попадение три минути по-рано, да изведе Греъм сам срещу вратаря на Дарби.

Кой казва, че в Чемпиъншип няма красота?

Oще: барселона  блекбърн  видео  дани греъм  дарби каунти  чемпиъншип