Шок и ужас за Лудогорец на старта в ШЛ

Бруно Рибейро претърпя поражение в официалния си дебют начело на Лудогорец

Лугогорец изненадващо загуби домакинството си на молдовския Милсами с 0:1 в първия двубой от втория квалификационен кръг за влизане в групите на Шампионската лига.

Новият старши треньор на разградчани Бруно Рибейро пък започна с поражение в официалния си дебют начело.

Въпреки че Лудогорец бе по-добрият отбор на терена през всичките 90 минути, българският тим допусна глупав гол в 41-вата минута след груба грешка в защитата.

Единственото попадение отбеляза Александру Антонюк. След центриране от корнер, Антонюк бе оставен абсолютно непокрит на сантиметри от голлинията и играчът на гостите необезпокоявано отбеляза.

В средата на първата част разградчани бяха доста активни и на няколко пъти застрашиха вратата на гостите, но така и не успяха да нанесат голов удар.

В края на двубоя играчите на Лудогорец отново се активизираха. В игра вече се бяха появили новите попълнения Сисиньо, Чунчуков и Препелица, но и те не помогнаха на разградския тим.

Реваншът между двата тима в Молдова е на 21 юли.