Барса и Юве с изненадващи хиксове

Меси и компания не успяха да се разпишат в Гърция Снимка: Getty Images
Меси и компания не успяха да се разпишат в Гърция

Барселона стигна до само 0:0 при гостуването си на Олимпиакос в група D на Шампионската лига.

Каталунците владееха инициативата през целия двубой и имаха над дузина положения за гол и цели шест точни удара, но нито един от тях не успя да завърши в мрежата на Прото.

Домакините направиха достатъчното да удържат Меси и Суарес и да заслужат точката.

В същото време Ювентус също не успя да победи в своето гостуване.

„Старата госпожа” завърши 1:1 при визитата си на Спортинг, благодарение на Гонсало Игуаин 10 минути преди края, след като Бруно Сезар бе открил резултата за домакините още в 20-ата минута.

Това бяха първи загубени точки за Барса в групите на Шампионската лига този сезон. Каталунците са лидер в групата 10 пункта, пред Ювентус със седем, Спортинг с четири и Олимпиакос, който спечели първата си точка през кампанията.