Лудогорец свали ЦСКА от върха

Лукоки отбеляза втория гол за шампионите. Снимка: Ludogorets.com
Лукоки отбеляза втория гол за шампионите.

Лудогорец записа домакинска победа с 2:0 над Берое в мач от 11-ия кръг на Първа лига и по този начин измести ЦСКА от първото място в класирането.

Шампионите събраха с точка повече от столичани, които в събота направиха 2:2 като гости на Етър.

Разградчани решиха мача с по едно попадение във всяко от двете полувремена.

В 23-та минута домакините поведоха. Марселиньо се възползва от груба грешка на Павел Виданов и с плътен удар преодоля вратата на тима от Стара Загора за 1:0.

През втората част темпото спадна, но Лудогорец дочака часа си да отбележи второ попадение.

В 86-та минута Натанаел изведе на добра позиция Лукоки, който сложи точка на спора за крайното 2:0.