Лудогорец загря за Копенхаген с 4-ка срещу Монтана

Марселиньо вкара два гола за успеха на Лудогорец с 4:0 над Монтана

Лудогорец направи генерална репетиция за домакинството на Копенхаген от 1/16-финалите на Лига Европа в четвъртък, побеждавайки с 4:0 последния в Първа лига Монтана в отложен мач от 17-ия кръг.

Двубоят се игра на националния стадион „Васил Левски” пред малко над трицифрено количество зрители.

Два гола на Марселиньо и по един от Вандерсон и Джонатан Кафу донесоха успеха за разградчани.

Победата бе 16-а в актива за тима на Георги Дерменджиев, който вече има 50 точки на върха, на цели седем пред втория в класирането Левски.

В четвъртък вечер Лудогорец започва участието си в директните елиминации на Лига Европа. Двубоят срещу Копенхаген е от 20:00 часа, отново на „Васил Левски”. Реваншът в Дания е седмица по-късно.

Тръпката от мача на българския шампион е и в добрите коефициенти. Виж ги на bet365.com.