Бодуров с цял мач при драматичен успех на Фулъм

Бодуров и съотборниците му ще играят със Съндърланд.

Националът Николай Бодуров игра цял мач при успеха на Фулъм като гост на Уулвърхемптън в преиграването от 4-ия кръг на турнира за ФА къп. Лондончани се наложиха след изпълнение на дузпи.

В редовното време двубоят завърши 2:2, а след това двата тима си вкараха още по един гол в продълженията за 3:3.

Фулъм откри резултата в 27-та минута чрез Уудроу, но в 70-ата Едуардс изравни, а в 73-ата домакините изляоха напред в резултата чрез Ван ла Пара, но само две минути по-късно лондончани отново възстановиха равенството с нов гол на Уудроу.

В продълженията този път домакините първи излязоха напред в резултата чрез Едуардс в 109-та минута, но в добавеното време на мача Фулъм си спечели дузпа, а Макормак бе точен от бялата точка за 3:3.

Така се стигна до дузпи, където гостите извадиха повече късмет и вкараха всичките си 5 удара, докато домакините направиха два пропуска и в крайна сметка с 5:3 "котиджърс" продължават напред в турнира, където ги чака Съндърланд.