Бразилия танцува на "Сентенарио" с хеттрик на Паулиньо

Бразилците имаха много поводи за радост срещу стария си враг.

Бразилия разби с 4:1 Уругвай в срещата от 13-ия кръг на световните квалификации в Зона Южна Америка. "Селесао" събра 30 точки и води убедително на върха със 7 пред "урусите", които са втори.

В началото на мача на стадион "Сентенарио" в Монтевидео нищо не предвещаваще такъв развой. Единсон Кавани откри от дузпа в 9-та минута, отсъдена за нарушение срещу самия него.

Но десетина по-късно Паулиньо стреля неспасяемо от границата на наказателното поле за 1:1 и така завърши полувремето.

Десет минути след подновяването на играта Бразилия излезе напред в резултата, като автор на гола отново стана Паулиньо.

Четвърт час преди края Неймар технично прехвърли стража на домакините за 1:3, а в добавеното

време Паулиньо оформи своя хеттрик като успя да бутне топката в мрежата с тяло.