Божинов не спира с головете за Партизан | sportcafe.bg

Божинов не спира с головете за Партизан

27.08.2016, 21:23 (обновена 27.08.2016, 22:20)
валери божинов, партизан

Още в третата минута Божинов засече с глава остро центриране отляво на Леонардо и прати топката в мрежата. Попадението бе негово 22-ро в сръбското първенство.

Валери Божинов вкара своя четвърти гол този сезон за Партизан в сръбската Супер лига. Голмайсторът започна титуляр за "гробарите" срещу Рад (Белград) в домакинството от 7-ия кръг на първенството, и престоя 50 минута на терена.

В 23-ата минута Никола Миленкович удвои, а Леонардо от фаул в 48-ата минута вкара за 3:0. Родният нападател бе заменен в 50-ата минута от Урош Дурдевич, който дебютира за "гробарите".

Мирослав Радович вкара за 4:0 в 80-ата минута и донесе третата победа на Партизан този сезон. Божинов и компания имат вече 10 точки в актива, като заемат шесто място.

"Гробарите" изостават на шест от Цървена звезда, като "звездашите" имат и мач по-малко.

Oще: валери божинов  партизан  цървена звезда