Тифозите на Лацио очерниха заведение в TripAdvisor заради омразен рефер

Няколко дни след мача с Торино тифозите на "орлите" откриха начин да отмъстят на Джакомели.

Пиеро Джакомели имаше нещастието да ръководи мача от Серия "А" в понеделник вечерта между Лацио и Торино. Реферът изгони Чиро Имобиле в края на първото полувреме и "биковете" си тръгнаха с победа с 3:1 от "Олимпико".

Най-спорният момент дойде в 44-та минута, когато съдията не отсъди дузпа след игра с ръка в наказателното поле на Яго Фалке.

Това разгорещи страстите на терена и Чиро Имобиле отговори на провокация на Николас Бурдисо като го удари с глава в лицето. Реферът Пиеро Джакомели реши да изгледа повторение на ситуацията и докато домакините чакаха да получат дузпа, арбитърът реши друго и извади директен червен картон на Имобиле.

Няколко дни след мача обаче тифозите на "орлите" откриха начин да отмъстят на Джакомели.

Съдията е собственик на ресторант в родния си град Триест, чиято репутация бе срината до една звезда в TripAdvisor - най-популярното мобилно приложение за оценяване на заведения.

"Невероятен кошмар" и "стойте далеч от това заведение" са част от "отзивите" за Caffe Rossetti от последните дни.

Със сигурност поне за момента репутацията на заведението е срината, но някои медии съобщават, че Джакомели от известно време не се занимава с ресторанта и загубите могат да се прехвърлят върху друг собственик.