ПСЖ с убедителна победа над Реал Мадрид

И четирите попадения паднаха преди почивката.

Пари Сен Жермен продължава с добрите си изяви под ръководството на новия си треньор Унай Емери.

Парижани спечелиха и втория си мач от турнира "International Champions Cup", надигравайки Реал Мадрид с 3:1. В герой за френския шампион се превърна новото попълнение Томас Мюние, който вкара два гола, а веднъж се разписа и младокът Джонатан Икон.

Срещата на "Охайо Стейдиъм" в Калъмбъс беше първа за европейския клубен шампион по време на подготовката, а испанският гранд излезе без повечето си звезди, начело с Кристиано Роналдо, който е контузен.

Интересно е, че Мюние влезе като резерва след контузия на капитана на ПСЖ Тиаго Силва.

Всички попадения паднаха преди почивката, като Иконе откри още във втората минута, а Мюние покачи на 3:0 за французите съответно в 35-та и 40-та. Марсело от дузпа реализира почетното попадение за европейския шампион на клубно ниво.

През втората част в игра за Реал се появи и синът на треньора Зинедин Зидан - Енцо.