Две нули и много въпросителни след Дания - Ейре

Дания и Ейре ще трябва да приключат спора в Дъблин.

Дания и Ейре не успяха да си отбележат в Копенхаген в първи мач от баражите за класиране на световното първенство в Русия следващата година. След 0:0 на "Паркен" предстои крайният победител да бъде определен на реванша в Дъблин във вторник.

Срещата беше равностойна. Първата по-сериозна възможност се откри пред датчаните. В 11-та минута вратарят на Ейре Рандолф с две отлични намеси опази вратата си суха.

Първата възможност за ирландците дойде малко преди почивката, но бе пропусната.

На няколко пъти и Каспер Шмайхел трябваше да се намесва след добри атаки на ирландците.

Най-запомнящото се през второто полувреме бе ситуация, при която датчаните претендираха за дузпа, но съдията остана безмълвен.