Григор Димитров очаква първия си съперник | sportcafe.bg
Sportcafe logo

Кой ще е първият съперник на Григор?

Sportcafe
05.08.2014, 10:23 (обновена 05.08.2014, 12:18)
григор и монфис

Българинът тренираше за Мастърса с Гаел Монфис и Роджър Федерер

Григор Димитров ще започне в сряда своето участие на Мастърса с награден фонд $3,766,270 в Торонто, а през днешния ден ще стане ясно името на първия му съперник в тазгодишното издание на турнира. Той ще бъде определен от двубоя между Доналд Йънг и представителя на домакините Франк Данчевич, който ще започне около 19:30-20:00 ч. българско време на корт "Grandstand".

Програмата на Цетралния корт във вторник ще бъде открита от срещата между Ник Кирьос и Сантяго Хиралдо, а след тях на корта ще излязат още тенисисти като Гаел Монфис, Радек Щепанек и младата надежда на домакините Вашек Поспишил, който ще се изправи срещу Ришар Гаске в повторение на полуфиналната им среща във Вашингтон.

Вечерната сесия ще започне от 02:00 ч. с двубоя на Роджър Федерер срещу състезаващия се с WC Петер Полански, а програмата на Централния корт ще приключи с мача между Стан Вавринка и Беноа Пер. На страничните кортове също ще има интересни сблъсъци като Южни-Фонини, Томич-Карлович и Тийм-Симон, а ето и пълната програма за вторник в Торонто:

Централен корт (започват от 18:00 ч.):
1. Сантяго Хиралдо - Ник Кирьос
2. Радек Щепанек - Гаел Монфис (не преди 20:00 ч.)
3. Ришар Гаске - Вашек Поспишил (не преди 22:00 ч.)
4. Роджър Федерер - Петер Полански (не преди 02:00 ч.)
5. Стан Вавринка - Беноа Пер

Grandstand (започват от 18:00 ч.):
1. Андреас Сепи - Брайдън Шнур
2. Доналд Йънг - Франк Данчевич
3. Михаил Южни - Фабио Фонини
4. Жил Симон - Доминик Тийм

Корт №1 (започват от 18:00 ч.):
1. Ернест Гулбис - Жоао Соуса
2. Джак Сок - Юрген Мелцер
3. Томи Робредо - Филип Колшрайбер
4. Гаске/Цонга - Поспишил/Сок

Корт №2 (започват от 18:00 ч.):
1. Йен-Хсун Лу - Марсел Гранойерс
2. Иво Карлович - Бърнард Томич
3. Хюи/Инглот - Дж. Мъри/Пиърс
4. Данчевич/Шамасдин - Чилич/Гонсалес

Корт №3 (започват от 18:00 ч.):
1. Бопана/Куреши - Буторац/Клаасен
2. Гийермо Гарсия-Лопес - Малек Джазири
3. Линдстед/Матковски - Ферер/Гарсия-Лопес
4. Роже/Текау - Ф. Лопес/Мелцер

Още в TennisKafe.com

Oще: григор димитров  тенис 


Още от Футбол свят

Webcafe.bg предупреждава, че администраторите на сайта трият коментари, които съдържат нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница.


Видео