Съндърланд мина път на Ливърпул, Тотнъм излезе втори

06.02.2016, 19:07 (обновена 06.02.2016, 19:13)
Ливърпул - Съндърланд 2:2

Джърмейн Дефоу смрази "Анфийлд" в предпоследната минута

Ливърпул загуби два гола преднина и взе само точка от домакинството си на Съндърланд. За „черните котки” пък тази точка е изключително важна в борбата им за оцеляване.

След нулева първа част, Фирмино и Лалана вкараха за домакините в рамките на 11 минути. В последните 10 от мача обаче Съндърланд заигра по-добре и с попадения на Джонсън от пряк свободен удар и на Дефоу в 89-ата стигнаха до равенството.

Тотнъм пък записа четвърта поредна победа, след като с гол на Киърън Трипиър се наложи с минималното 1:0 над Уотфрод у дома и излезе на втората позиция в класирането. Спърс вече има 48, на пет зад лидера Лестър и на една пред третия Сити.

Астън Вила победи Норич с 2:0, Нюкасъл се наложи над Уест Бром с 1:0, Евертън разби Стоук с 3:0 като гост, а Суонси направи 1:1 у дома с Кристъл Палас в останалите двубои от 17 часа в Англия.

Oще: адам джонсън  адам лалана  астън вила  висша лига  висша лига 25  джърмейн дефоу  евертън  киърън трипиър  кристъла палас  лестър  ливърпул  манчестър сити  норич  нюкасъл  роберто фирмино  стоук сити  суонси  съндърланд  тотнъм  уест бромич  уест хем  уотфорд