Край на серията на Реал, Серхио Рамос си вкара автогол

Реал държеше историята в ръцете си, но в 85-ата минута Серхио Рамос имаше нещастието да си отбележи автогол, а в 92-ата Йоветич направи пълния обрат. Снимка: getty

Севлия спечелия футболния трилър от 18-ия кръг на Ла Лига срещу Реал Мадирд, побеждавайки столичани с 2:1 благодарение на попадения в последните минути.

Така домакини прекъснаха серията на „кралския клуб“ от 40 поредни мача без загуба във всички турнири.

В 67-ата минута Кристиано Роналдо даде преднина на своите на "Рамон Санчес Писхуан", изпълнявайки безапелационно дузпа.

В класирането Реал води с 40 точки и има мач по-малко от втория Севиля (39), челната тройка допълва Барселона с 34.