Дузпа в края измъкна Барса срещу Валенсия | sportcafe.bg

Дузпа в края измъкна Барса срещу Валенсия

22.10.2016, 19:46 (обновена 22.10.2016, 20:00)
3453634

Снимка: © getty

Меси отново беше решаващата фигура за трудното 3:2 за Барса

Дузпа в 94-ата минута донесе победата на Барселона с 3:2 в гостуването на Валенсия. Меси вкара решителния наказателен удар за нарушение на Абденур и донесе успеха на Барса, която срещна доста затруднения в мача.

Първият гол на „Местая" също беше дело на Меси и падна в 22-ата минута. През втората част обаче Валенсия обърна, първо с гол на преотстъпения от Барса Мунир в 52-ата минута, и чрез Родриго само четири минути по-късно.

Каталунците бързо изравниха с добавка на Луис Суарес в 62-ата минута и когато всичко вървеше към равенство, дойде фаталната за Валенсия последна минута.

Андрес Иниеста получи контузия още в началото на мача и беше заменен от Ракитич.

Поне временно Барселона води в класирането с 19 точки, а Валенсия е на 15 място с 9.

Oще: андрес иниеста  барса  барселона  валенсия  гостуванеиниеста  дузпа  измъкна  контузен  контузия  край  лео  лео меси  лионел меси  луис суарес  меси  местая  минута  мунир  обрат