Атлетико вкара 7 на Гранада, Меси се завърна за Барса

15.10.2016, 21:23 (обновена 15.10.2016, 21:43)
атлетико мадрид, ПСВ

Караско с хеттрик.

Атлетико Мадрид запази лидерската позиция в Испания след разгромна домакинска победа със 7:1 над последния Гранада в двубой от осмия кръг.

Исаак Куенка даде начало на головата фиеста в 17-ата минута и преднина на гостите, а Яник Ферейра Караско обаче даде пълен обрат на Атлетико с два гола до края на полувремето.

След час игра Караско оформи своя хеттрик, а 3 минути след това Николас Гайтан добави още един гол за 4:1.

В 81-ата минута Гайтан се отчете с второ попадение, а до 90-ата Анхел Корея и Тиаго Мендеш оформиха крайния резултат.

В друг голов спектакъл шампионът на Испания Барселона записа убедителна домакинска победа с 4:0 над Депортиво Ла Коруня и така отпразнува завръщането на Лионел Меси.

До 36-ата минута два гола на Рафиня Алкантара дадоха аванс на „каталунците“, а в края на полувремето се разписа и Луис Суарес.

Лео Меси се появи на почивката и вкара едва 180 сеунди след появата си – 4:0.

Oще: атлетико мадрид  барселона  гранада  депортиво ла коруния  диего симеоне  испания  ла лига  лионел меси  луси суарес  мачове  резултати