Реал би и Интер, чака Милан на финала

„Белия балет” победи Интер с класическото 3:0

Реал (Мадрид) постигна нова победа в летните си контроли. След като спечели титлата в австралийското издание на International Champions Cup, „белия балет” победи Интер с класическото 3:0 в мач от китайското издание.

Това е второ поражение за „нерадзурите” в турнира, след като загубиха с 0:1 от Милан.

Хесе откри резултата в 29-ата минута след страхотна индивидуална проява. Рафаел Варан удвои аванса след почивката, малко след като се появи на терена. Крайното 3:0 оформи Хамес Родригес в края с прекрасно изпълнение от пряк свободен удар.

В последния мач от турнира Реал среща Милан на 27-и от 15:00 часа българско време. Досега и двата отбора имат по една победа и който спечели директния сблъсък ще спечели и турнира.