Англия и Германия досадиха с 0:0 | sportcafe.bg

Англия и Германия досадиха с 0:0

11.11.2017, 00:03 (обновена 11.11.2017, 00:14)
Англия - Германия 0:0

Германия и Англия разочароваха пред над 80 хил. зрители на "Уембли"

Англия и Германия не си вкараха гол и не сътвориха спектакъл в приятелска среща, изиграна на "Уембли".

В мача нямаше много положения и крайното 0:0 беше заслужено. Лерой Сане можеше да открие резултата сред 20 минути игра, но прекрасният му удар срещна гредата. Малко по-късно негов шут беше изчистен от голлинията.

В 37-ата минута Джордан Пикфорд спаси удар на излезлия сам срещу него Тимо Вернер. Впоследствие обаче второто полувреме не се запомни с почти нищо.

Множеството смени съвсем убиха мача и един удар с глава на Варди в началото на частта и неточен изстрел на Лингард в края бяха недостатъчни да зарадват зрителите.

Oще: англия  германия  греда  джордан пикфорд  контрола  лерой сане  матс хумелс  приятелска среща  скука  скучен мач  тимо вернер