Германия и Франция със зрелищно 2:2, Англия и Бразилия не си вкараха | sportcafe.bg

Германия и Франция със зрелищно 2:2, Англия и Бразилия не си вкараха

14.11.2017, 23:50 (обновена 15.11.2017, 00:19)
Англия - Бразилия 0:0

Английската защита опази Неймар и той не успя да се разпише, макар че изигра цял мач

Англия и Бразилия не си вкараха голове и не изнесоха зрелищен мач в контролата помежду им на "Уембли".

След малко на брой интересни ситуации пред двете врати крайното 0:0 изглежда съвсем логично. Това е второ поредно нулево равенство за Англия в контролите тези дни, тъй като при същия резултат завърши и техният мач с Германия.

Германците от своя страна направиха доста по-вълнуващ приятелски двубой с Франция и завършиха 2:2.

Французите повеждаха на два пъти с голове на Александър Лаказет, но първо Тимо Вернер изравни за 1:1 в началото на второто полувреме, а в самия край Ларс Щиндъл спаси Бундестима от поражение. Така Германия продължава серията си без загуба, която вече наброява 21 мача.

В друг от интересните приятелски мачове Испания и Русия направиха спектакъл с краен резултат 3:3.

Испания дръпна с 2:0 с голове на Жорди Алба в началото и на Серхио Рамос от дузпа, но Русия изравни с точни удари на Смолов и Миранчук.

През втората част Испания получи още една дузпа и от нея Рамос вкара втория си гол в мача за 3:2, но 20 минути преди края Фьодор Смолов също се разписа за втори път и донесе престижното равенство на руснаците.

По-рано Аржентина без звездата Лионел Меси в състава си разочарова тотално и отстъпи с 2:4 на Нигерия в още един приятелски мач, предложил доста голове.

В последната си контрола за 2017 г. южноамериканците поведоха с 2:0 с голове на Евер Банега и Серхио Агуеро. Но от 45-ата минута нататък Нигерия изригна с 4 гола за по-малко от 30 минути, като обратът започна от Келеши Ихеаначо и неговия гол в края на полувремето.

След почивката на два пъти се разписа Алекс Иуоби от Арсенал, а едно попадение добави Брайън Идоу.

Oще: англия  аржентина  бразилия  бундестим  германия  дузпа  испания  контроли  нигерия  нулево равенство  приятелска среща  приятелски мач  русия  серия без загуба  серхио рамос  франция  фьодор смолов