Челси се върна на победния път срещу Хъдърсфийлд

Педро празнува третия гол във вратата на противника с няколко съотборници Снимка: Getty Images
Педро празнува третия гол във вратата на противника с няколко съотборници

Без особени трудности Челси надви Хъдърсфийлд като гост с 3:1 и се върна на победния път във Висшата лига след загубата от Уест Хем в събота.

Тиемуе Бакайоко откри в 23-ата минута след подаване на Уилиан, а самият бразилец направи 2:0 малко преди края на полувремето след прекрасно центриране на Маркос Алонсо.

В 50-ата минута Педро покачи на 3:0 и подсигури победата, а Хъдърсфийлд успя да отговори с почетен гол на Депоатър с глава в добавеното време.

Челси остава на трето място в класирането, но се изравни по точки с втория Манчестър Юнайтед, който има мач по-малко и утре посреща Борнемут.