Моу: Титлата е мисия невъзможна. Може би Том Круз може да я спечели

„Трябва да играем мач за мач. Четвъртото място не е „мисия невъзможна“ за мен“, но титлата...

След три поредни поражения във Висшата лига, Челси най-накрая се върна на победния път – с минимален успех от 1:0 над Норич.

Въпреки успеха обаче, „сините“ от Лондон имат едва 14 точки след изиграването на 13-ия кръг и се намират на 15-ото място, на 14 точки от лидера Лестър и на 12 от четвъртия Арсенал.

„Трябва да играем мач за мач. Четвъртото място не е „мисия невъзможна“ за мен. Но ако ме питате за титла – бих казал, че това е „мисия невъзможна“. Може би Том Круз би могъл да я спечели“, каза Жозе моуриньо на пресконференцията след победата над Норич.

На Челси предстои гостуване на Тотнъм в следващия кръг на Премиършип. След това – тимът на Моуриньо посреща Борнемут, гостува на Лестър и е домакин на Съндърланд и Уотфорд преди дербито с Манчестър Юнайтед на 28 декември на „Олд Трафорд“.