Чили и Германия не се победиха

Чили и Германия делят първите две места в класирането с равен актив от по 4 точки. Снимка: Getty

Германия и Чили не излъчиха победител в сблъсъка помежду си от група "Б" на Купата на конфедерациите, завършвайки наравно на стадиона в Казан.

Чилийците започнаха да доминират от самото начало и Алексис Санчес откри резултата в 6 мин., а отборът му изпусна още няколко добри положения.

Към края на полувремето Бундестимът обаче успя да изравни при една от малкото си възможности, когато в 42 мин. точен бе Ларс Щиндъл.

През второто полувреме темпото падна и статуквото се запази, а Чили имаше нова хубава възможност, като Алексис Санчес стреля мощно по земя, но Тер Щеген се намеси решително.

В по-ранния двубой Камерун и Австралия завършиха при резултат 1:1 в мача помежду си от Група "В".