Челси разби Арсенал в репетицията за "Къмюнити Шийлд" | sportcafe.bg

Челси разби Арсенал в репетицията за "Къмюнити Шийлд"

22.07.2017, 16:34 (обновена 22.07.2017, 16:56)
Арсенал Челси 0:3 (контрола)

Уилиан вкара първия гол във вратата на Арсенал, а две минути след това Челси нанесе нов удар и реши мача

Челси разби Арсенал с 3:0 в приятелски мач, изигран в Пекин.

Шампионите на Англия нанесоха своя удар в края на първото полувреме с два бързи гола, които решиха мача.

В 40-ата минута Вилиан беше оставен да стреля пред наказателното поле и след като се удари в гредата, топката влезе в мрежата за 1:0. Две минути по-късно нова пробойна в защитата на Арсенал позволи на Миши Батшуай да стреля покрай Мертезакер и да покачи на 2:0.

В 49-ата минута Батшуай вкара втория си гол в срещата след пробив на Маркос Алонсо отляво и страхотен завършващ удар от границата на наказателното поле.

Само след две седмици Челси и Арсенал отново се изправят един срещу друг в спор за трофея "Къмюнити Шийлд".

Oще: арсенал  вилиан  комюнити шийлд  контрола  къмюнити шийлд  маркос алонсо  миши батшуай  пер мертезакер  приятелски мач  репетиция  уилиан  челси