Фенове прекратиха Кот д`Ивоар - Сенегал

Един от феновете дори сграбчи и събори футболиста на Сенегал Ламине Гасана.
Нахлуването сложи край на мача две минути преди изтичането на редовното време
Това се случва за втори път в последните пет години, след като по време на Купата на африканските нации през 2012-а ракети, камъни, бутилки и пиратки полетяха към терена в Дакар, а Сенегал бе дисквалифициран.
Всичко започна след като фенове, явно без билети за мача, започнаха да прескачат загражденията
След което и на хлуха на терена.
До по-сериозни инциденти не се стигна.

Само две минути преди края неприятни сцени прекратиха приятелската среща между Кот д`Ивоар и Сенегал, играна в покрайнините на Париж.

Нахлуване на фенове в 88-ата минута принуди съдията да прекрати двубоя, а част от футболистите да бягат към тунела.

Всичко започна след като фенове, явно без билети за мача, започнаха да прескачат загражденията, след което и на хлуха на терена. Един от тях дори сграбчи и събори футболиста на Сенегал Ламине Гасана.

До по-сериозни инциденти не се стигна. Двубоят бе прекратен при резултат 1:1 след голове на Садио Мане от дузпа и Сириак за Кот д`Ивоар.