Барселона не срещна проблеми за Купата на Испания | sportcafe.bg

Барселона не срещна проблеми за Купата на Испания

25.10.2017, 00:17 (обновена 25.10.2017, 00:33)
жерар деулофеу

Деулофеу се отчете с гол и асистенция срещу Мурсия

Без да допуска никакви изненади, Барселона победи Мурсия с 3:0 като гост в първи двубой от 1/16-финалите за Купата на Испания.

Така реваншът на "Камп Ноу" ще е изцяло протоколен и в класирането на каталунците няма как да има съмнение.

Ернесто Валверде беше заложил на резервни футболисти в състава. В края на първото полувреме Пако Алкасер откри резултата с глава след подаване на Деулофеу.

В началото на второто полувреме самият Деулофеу направи 2:0 след самостоятелен пробив, а няколко минути по-късно Хосе Арнаис завърши контраатака за 3:0.

Oще: барса  барселона  жерар деулофеу  каталунците  купа на испания  купа на краля  мурсия  пако алкасер  реванш  хосе арнаис