Най-накрая Байерн загуби точки в Бундеслигата

В 40-ата минута Кимих се включи в нападение и засече центриране, за да даде преднина на Байерн.

Изглеждаше, че няма кой да спре Байерн Мюнхен в първенството, но най-накрая се намери достатъчно корав тим. „Баварците“ завършиха 1:1 като домакин срещу Кьолн. Джошуа Кимих изведе своите, но Антони Модест изравни в 63-ата минута и така донесе ценна точка на тима си.

„Козлите“ нямат загуба от началото на първенството, така че не е изненада, че отмъкнаха точка, въпреки че имаха и спортен шанс.

Карло Анчелоти пък бе принуден да остави част от основните си играчи на резервната скамейка, защото изиграха тежък двубой срещу Атлетико Мадрид.

След почивката домакините доминираха, но дойде 63-ата минута когато Марсел Рисе атрактивно засече дълго центриране и да изравни.

До края играчите в червено удариха две греди, но не си осигуриха победата.