Златан: Играчите на Челси са бебета

Звездата на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович, който беше изгонен в 32-ата минута на снощния реванш от осминафиналите в Шампионската лига, нападна играчите на Челси като ги обвини, че са се държали като „бебета".

Шведът получи пресилен червен картон за нарушение срещу Оскар, а веднага след това девет футболисти на Челси наобиколиха съдията Бьорн Куиперс, за да му искат обяснение и картон за шведа.

„Когато получих червения картон всички играчи на Челси се бяха събрали около съдията - обясни Ибрахимович. - Почувствах се така, сякаш бях заобиколен от плачещи бебета. Не знаех дали да се ядосвам или да се смея.

„Когато видях червения картон, първото нещо, което си помислих беше: „Този човек не знае какво прави".

В крайна сметка ПСЖ отстрани Челси, след като стигна до 2:2 на „Стамфорд Бридж" и продължава на четвъртфиналите с общ резултат 3:3 и повече голове на чужд терен.