Юнайтед вкара пет на ЛА Галакси, Лукаку не се разписа

Над всички в състава на Юнайтед беше Рашфорд.

Манчестър Юнайтед разгроми ЛА Галакси с 5:2 в приятелски мач, игран в американския град Карсън.

Над всички в състава на Жозе Моуриньо беше Маркъс Рашфорд, който отбеляза два гола, а по едно попадение добавиха Маруан Фелаини, Хенрих Мхитарян и Антони Марсиал. Новопривлеченият Ромелу Лукаку не успя да се разпише.

В началните 20 минути Рашфорд на два пъти се възползва от груби грешки на домакините и даде добър аванс на Юнайтед, след което вкара Фелаини.

През втората "червените дяволи" бяха в изцяло нов състав, а освен Лукаку дебют направи и шведският защитник Виктор Линдельоф. Юнайтед доведе нещата до 5:0 с попадения на Мхитарян и Марсиал, а Джовани дос Сантос се разписа на два пъти за американския тим в последните 10 минути.