Реал нанесе второ поражение на Конте начело на Челси | sportcafe.bg

Реал нанесе второ поражение на Конте начело на Челси

31.07.2016, 08:36 (обновена 31.07.2016, 11:11)

Реал Мадрид победи Челси с 3:2 в мач от американската версия на турнира International Champions Cup (ICC).

Антонио Конте губи втори мач начело на лондончани, след като загуби с 0:2 от Рапид Виена в неофициалния си дебют.

Това е първа победа за „кралете” на турнира, след като в първия си мач загубиха от ПСЖ. Последният мач за „белите” в САЩ ще бъде на 4 август, срещу Байерн Мюнхен.

Двата отбора си размениха по едно полувреме. На почивката Реал водеше с 3:0, благодарение на два гола на Марсело и един на младежа Мариано Диас.

След почивката Челси заигра значително по-добре, но успя да върне само два от головете, като и двете попадения ги вкара Еден Азар.

Oще: icc  international champions cup  еден азар  каземиро  контроли  мариано диас  марсело  начо  рафаел варан  реал мадрид  челси