Гневът на Моуриньо към играчите е оправдан: 4 извода след издънката на Юнайтед | sportcafe.bg

Гневът на Моуриньо към играчите е оправдан: 4 извода след издънката на Юнайтед

22.10.2017, 00:45 (обновена 24.10.2017, 12:16)

1 от 5 снимки Назад Напред

Хъдърсфийлд - Манчестър Юнайтед 2:1

Какво липсва на Лукаку в последните мачове и защо поведението на играчите разгневи Моуриньо - вижте в изводите след неочакваната загуба на Юнайтед

Манчестър Юнайтед претърпя първа загуба за сезона във Висшата лига по доста неочакван начин - пълен срив при гостуването на новака Хъдърсфийлд и 1:2 краен резултат.

Домакините прекратиха серията си от седем мача без победа с първи успех над Юнайтед от 1952 г. А „червените дяволи" си получиха заслуженото, след като отстъпиха по борбеност и агресивност на водените от Дейвид Вагнер „териери".

Показателно е и че съперникът на Манчестър Юнайтед в този мач не беше вкарвал гол от 16 септември насам, а през първата част отбеляза два пъти и това беше достатъчно за победата, макар че Маркъс Рашфорд върна едно попадение в 78-ата минута.

Какви са причините за издънката и как Жозе Моуриньо се обърна срещу играчите си вижте в галерията с четирите извода след загубата на Юнайтед.

Oще: анализ  англия  андер ерера  борбеност  взаимодейства  виктор линдельоф  висша лига  гняв  грешки  дейвид вагнер  дерби  желание  жозе моуриньо  загуба  защитник  играчи  изводи  издънка  интервю  класиране  критики  критичен  липса  манчестър сити  манчестър юнайтед  маркъс рашфорд  мотивация  новак  отношение  пол погба  попълнение  реакции  ромелу лукаку  сезон  смяна  специалния  състав  териерите  тотнъм  хъдърсфийлд  червените дяволи  юнайтед