Лукаку освиркан от своите за пропуска на сезона

Лукаку все пак вкара на Босна и преживя щастлив финал на вечерта Снимка: Getty Images
Лукаку все пак вкара на Босна и преживя щастлив финал на вечерта

Феновете на Белгия освиркаха собствения си нападател Ромелу Лукаку за комичен негов пропуск в квалификацията срещу Босна.

Белгия спечели снощния мач с убедителното 4:0, но звездата на Евертън предизвика гнева на публиката с несериозното си отиграване през второто полувреме. Тогава Яник Ферейра Караско го изведе на около 5 метра от празната врата, а Лукаку стреля над нея.

Тогава Белгия вече водеше с 3:0 след автогола на Емир Спахич и попадения на Тоби Алдервейрелд и Еден Азар. Все пак Лукаку получи шанса да се реабилитира и вкара 11 минути преди края за 4:0.

С втората си победа в групата Белгия оглави класирането с 6 т., колкото има и Гърция.