Милан разгроми Байерн Мюнхен в мач от ICC

Патрик Куртоне вкара два гола за Милан през първото полувреме.

Италианският гранд Милан радва тифозите си с мащабна лятна селекция и амбицията да се върне като основен фактор в Калчото. А феновете на "росонерите" няма как да не са обнадеждени, след като техните любимци записаха категорична победа с 4:0 над Байерн Мюнхен в среща от International Champions League, играна в Шънджън.

Милан поведе с 3:0 още преди почивката. Халфът Франк Кесие бе точен в 14-та минута за "червено-черните", а младокът Патрик Кутроне удвои с глава в 25-та минута. Две минути преди края на полувремето отново той вкара за 3:0.

Крайният резултат 4:0 оформи Хакан Чалханоглу, който влезе като резерва през второто полувреме, а в 84 мин. бе оставен да навлезе навътре и с изстрел извън наказателното поле да отбележи.