Барса отново с голово шоу, преби новак

17.09.2016, 15:57 (обновена 17.09.2016, 16:13)
Луис Суарес

Днес Суарес асистира за два от головете и сам се разписа на празна врата

Барселона разгроми с 5:1 Леганес в своето гостуване от четвъртия кръг на Ла Лига.

С два гола се отчете Лионел Меси, по един добавиха Неймар и Луис Суарес. Последния гол вкара Рафиня Алкантара.

Още до почивката Барса водеше с 3:0, като по веднъж се беше разписал всеки от звездното трио в нападение Меси - Суарес - Неймар. През второто полувреме Меси отбеляза от дузпа за 4:0, а с диагонален удар Алкантара направи 5:0.

Десет минути преди края един гол за домакините от Леганес върна Габриел след удар от фаул.

По този начин Барселона реагира подобаващо на издънката в миналия кръг и загубата с 1:2 от Алавес. Впоследствие отборът вкара 7 гола на Селтик в Шампионската лига, а сега и 5 на новака в Ла Лига.

В следващия кръг каталунците посрещат Атлетико на "Камп Ноу".

Oще: барса  барселона  голове  дузпа  издънка  испания  ла лига  леганес  луис суарес  меси  нападение  неймар  разгром  рафиня  рафиня алкантара  суарес