Кристиано върна Реал на победния път | sportcafe.bg

25.11.2017, 19:14 (обновена 25.11.2017, 19:36)
5677

Снимка: © Getty

Роналдо и Бензема се разписаха по веднъж във вратата на Малага.

Реал Мадрид спечели трудно с 3:2 домакинството си от 13-ия кръг на Примера дивисион срещу Малага и така се върна на победния път в шампионата.

Карим Бензема изведе тима на Зинедин Зидан напред в резултата в 9-ата минута, но малко по-късно Ролан изравни. В 21-ата Каземиро вкара втори гол за Реал, като столичани запазиха преднината си до почивката.

След подновяването на играта Кастро реализира попадение и отново възстанови равенството. Така се стигна до 76-ата минута, когато Реал получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Роналдо, чийто първи удар бе отразен, но при добавката той прати топката в мрежата.

С този успех Реал събра актив от 27 точки на 3-ото място. Малага е 18-и с едва 7.

Oще: барселона  еспаньол  кристиано роналдо  ла лига  примера дивисион  реал мадрид