Испанският "манекен" с класи над английския

16.11.2016, 15:46 (обновена 16.11.2016, 15:57)
манекен

Варди даде тон за "замръзването" на англичаните.

Който се смее последен, се смее най-добре. Англия и Испания завършиха 2:2 в контрола на "Уембли", но доброто настроение остана за иберийците, които наваксаха два гола изоставане и не загубиха от "трите лъва".

Англия поведе с ранно попадение от дузпа на Адам Лалана още в 8-та минута, а веднага след почивката Джейми Варди заби втори гол във вратата на Ла Фурия.

Асът на Лестър и още осем от неговите съотборници отпразнуваха попадението с набиращото все по-голяма популярност "Манекен предизвикателство".

За няколко секунди футболистите на домакините "замръзнаха" на терена в различни пози.

Отговорът на испанците в съблекалнята обаче беше подобаващ и можете да се уверите в това от видеото. Те обаче имаха и доста повече време, за да развихрят фантазията си.

Oще: англия  джейми варди  испания  манекен  манекен предизвикателство  мондиал 2018  световно първенство