Валдес увисна в домашния дебют за Стандарт Лиеж

Виктор Валдес допусна комична грешка в дебюта пред собствена публика за Стандарт Лиеж

Виктор Валдес бе отдаден под наем от Манчестър Юнайтед в Стандарт Лиеж през януари и кариерата на испанеца в Белгия не започна убедително.

Неразчетено излизане на бившия страж на Барселона позволи на Синт-Труиденс да стигне до изравнително попадение в края на първата част.

Валдес не успя да избие една центрирана топка, след което се получи разбъркване в наказателното му поле и комичният гол.

Ник Прошуиц се оказа късметлийският голмайстор за гостите, след което отново той с гол в 60-ата минута донесе успеха с 2:1 за своя тим.