Великият Де Хеа спаси тактиката на Моуриньо: 5 извода от Арсенал-Юнайтед 1:3 | sportcafe.bg

Великият Де Хеа спаси тактиката на Моуриньо: 5 извода от Арсенал-Юнайтед 1:3

02.12.2017, 21:34 (обновена 05.12.2017, 14:17)

1 от 6 снимки Назад Напред

Арсенал - Манчестър Юнайтед 1:3

Представянето на Де Хеа на моменти беше направо извънземно. Кои са останалите герои и антигерои - вижте в галерията

Това дерби няма да бъде забравено скоро!

В невероятен мач Манчестър Юнайтед показа перфектен контраатакуващ футбол и надви с 3:1 Арсенал като гост. "Червените дяволи" поведоха с 2:0 още до 11-ата минута, а после изключителният Де Хеа на вратата запази преднината им.

През втората част двата тима си размениха по още един гол, а вихрените атаки на Арсенал като по чудо не им донесоха още попадения. Юнайтед обаче даде свидна жертва, тъй като Пол Погба получи директен червен картон за опасно влизане срещу Бейерин и ще пропусне предстоящото дерби срещу Манчестър Сити.

Как стигна до победата тимът на Жозе Моуриньо и заслужаваше ли да загуби Арсенал?

В галерията може да видите пет извода от страхотния сблъсък.

Oще: анализ  англия  антони марсиал  арсенал  арсен венгер  артилеристите  ашли йънг  велик  висша лига  вратар  давид де хеа  дерби  джеси лингард  жозе моуриньо  загуба  защита  зрелище  изводи  изгонване  контраатаки  манчестър сити  манчестър юнайтед  наивен  наказание  подценявани  положения  пол погба  пропуски  рекорд  сезон  спаси  спасявания  спектакъл  статистика  страж  тактика  топчиите  червените дяволи  червен картон  юнайтед