Драма до последно и отново Рамос герой за Реал

Реал Мадрид постигна драматична победа с 3:2 над Депортиво Ла Коруня в мач от 15-ия кръг на Ла Лига, игран на "Сантиаго Бернабеу".

Алваро Мората изведе кралския клуб напред, но влезлият като резерва Хоселу осигури пълния обрат за гостите. „Кралският клуб“ изоставаше в резултата 6 минути преди края на редовното време, но Мариано Диас изравни, а в 93-ата минута Серхио Рамос взриви трибуните.

През първото полувреме голове не паднаха, но едва 5 минути след началото на второто Алваро Мората разстреля противниковата врата със снаряд от средна дистанция.

Хоселу, който се е подвизавал във втория тим на столичани, обаче върна равенството, а в 65-ата минута изпревари Рамос при центриране за 2:1.

В 84-ата минута Мариано Диас вкара за домакините и възпламени надеждите на съотборниците си, а отново в герой се превърна Серхио Рамос, който донесе 3-те точки.