История: Тоти с мач №100 в Европа | sportcafe.bg

История: Тоти с мач №100 в Европа

21.10.2016, 11:21 (обновена 21.10.2016, 11:33)

1 от 11 снимки Назад Напред

франческо тоти,100

Франческо Тоти изигра мач №100 в Европа, но не попада дори близо до челната 10-ка. Вижте кои са те в галерията...

Франческо Тоти записа своя мач №100 в европейските клубни турнири.

Принца на Рим изигра всичките си мачове в Европа с фланелката на Рома, но в четвъртък вечер „вълците“ допуснаха нова издънка през сезона, завършвайки наравно 3:3 с Аустрия Виена у дома.

Тоти направи две асистенции, а Рома успя да обърне резултата до 3:1 след като гостите бяха повели още в 16-ата минута, но в края отново намали оборотите и плати скъпо за това.

По-рано през седмицата Пепе Рейна пък записа 150-ото си участие в Европа, но и неговият Наполи се издъни. „Сините“ загубиха с 2:3 от Бешикташ в Шампионската лига, но въпреки това остана начело в групата.

Рейна попада в топ 10 на футболистите с най-много участия в европейските клубни турнири. Кои са те – може да видите в галерията.

Oще: аустрия виена  аякс  байерн мюнхен  барселона  виляреал  джейми карагър  европейски клубни турнири  икер касияс  интер  кларънс зеедорф  класация  ливърпул  лига европа  манчестър юнайтед  милан  наполи  паоло малдини  пепе рейна  порто  райън гигс  раул  реал мадрид  роберто карлош  рома  топ 10 на играчите с най-много мачове в европа  фенербахче  франческо тоти  хавиер санети  шави  шалке  шампионска лига