Не можем да бием и Малта, какво европейско?

Андрей Гълъбинов вкара първия си гол в официален мач за България срещу малтийците.

И това доживяхме - България не би Малта на свой терен и направи само 1:1 в София.

Така квалификациите за Евро 2016 се превръщат във фиаско малко, след като започнаха. С 4 точки от 4 мача сме на пет зад третия в групата Норвегия. Шансове за бараж? Ако искате - вярвайте в тях...

Андрей Гълъбинов изведе България напред в 6-ата минута, след като изглеждаше в засада. Но - голът си е гол. 1:0 и трябваше да ни чака голеада и спадане на напрежението около отбора.

През седмицата четохме декларации как медиите вкарвали интриги в състава ни. Селекционерът Любо Пенев покани "разбирачите" да седнат на мястото му, ако смятат, че ще се справят по-добре.

Ами, честно казано, Малта мнозина от нас биха победили като треньори на България.

Гостите изравниха в четвъртата минута на второто полувреме от дузпа, направена глупаво от точния човек за такива мисии - Веселин Минев. Клейтон Фейла вкара - 1:1.

Българите уцелиха две греди и изпуснаха 3-4 добри положения, но не създадоха достатъчно срещу аматьорски тим, какъвто е Малта.

В 76-ата минута капитанът Ивелин Попов прати топката в облаците от дузпа, с което сякаш показа на всички каква ще е съдбата ни тази вечер.