Дерменджиев: Малко не ни достигна

Дерменджиев похвали Марселиньо и компания за играта им срещу Реал

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев обяви, че е доволен от играта на своя отбор срещу Реал (Мадрид) въпреки загубата с 1:2 в София.

„Има за какво да съжаляваме, играхме абсолютно спокойно, уверено - заяви минути след мача Дерменджиев. - Не знам дали е имало фаул (при несвирената дузпа за Лудогорец през второто полувреме). Лудогорец изигра един много добър мач срещу най-добрия отбор в света.

„Нека не коментираме съдиите, мен ме интересува отборът. Пак за малко не ни стигна, за да вземем точка, и то срещу Реал.

„Говорихме много с футболистите, казах им, че трябва да играят спокойно, да дадат максимума от себе си. Получи се добър мач, резултатът можеше да е по-добър за нас.

„Те не се притесняват (Лудогорец), което е похвално за тези момчета. Играят открит футбол. Това са невероятни звезди, но видяхте.

„Очарователна публика, благодаря й за тази подкрепа. Това е интелигентна публика. Това са хора, дошли от цяла България."