Бербатов закуца, Фулъм закрачи

Димитър Бербатов навъртя 7 мача без гол във Висшата лига за сезона, а и се контузи.

Димитър Бербатов закуца контузен и излезе в 66-ата минута на мача Фулъм - Стоук от Висшата лига.

Домакините спечелиха с 1:0 и напуснаха зоната на изпадащите със 7 точки. Успехът бе първи у дома за сезона за Фулъм, а мачът - седми поред без гол за Бербатов...

Дарън Бент, който замени Бербатов, вкара победното попадение в 83-ата минута и засега спаси от уволнение фаворита за следващ сменен мениджър във Висшата лига - Мартин Йол.

Българинът напусна с травма в глезена, след като бе атакуван доста здраво от ирландеца Глен Уилън. Бербатов опита да остане на терена, но три минути след влизането бе сменен.

Уилън получи жърт картон за нарушението.

Александър Тонев влезе като резерва в последните 16 минути за Астън Вила при гостуването на Хъл. Тимът на българина измъкна 0:0 и е 9-ти с 10 точки.