ЦСКА потопи Левски за шести път поред - 3:0

Младенов триумфира отново в любимия си мач.
Играчите на ЦСКА празнуват поредния гол в "синята" врата.
Стойчо Младенов лежи, ударен от снежна топка.
Дербито бе голяма битка, като е съмнително дали изобщо трябваше да се играе на такъв терен.

ЦСКА развенча Левски и досъсипа юбилейната стогодишнина на "сините". В снега и при много тежки условия армейците разбиха съперника с 3:0 във вечното дерби.

Тони Силва, Сержиу Буш и Борис Галчев вкараха головете, а ЦСКА върви уверено на първо място в класирането, вече на 11 точки пред Левски.

"Сини" фенове удариха в главата със снежна топка треньора на съперника Стойчо Младенов, а ултраси опитаха да нахлуят и прекратят мача след третия гол на "червените".

Треньорът на ЦСКА падна в снега и е загубил съзнание за секунди, ударен от хвърлена от сектор "А" топка. Левски чака сурово наказание, защото това е трето такова провинение на феновете на тима за сезона.

Скандалите започнаха преди дербито, когато гостите поискаха отлагане заради лошия терен.

Домакинът Левски не бе осигурил отоплението на националния стадион да е включено и снегът бе покрил тревата. Не се виждаха дори очертанията и линиите по игрището.

Левски започна устремено, за да предотврати шеста поредна шампионатна загуба в дербито, но получи няколко удара на контри. След разбъркване и отбит удар на Буш Силва откри.
В последните секунди на първото полувреме образцова контраатака бе завършена пак от румънеца Буш.

След почивката ЦСКА изигра спокойно двубоя от собствената си половина, пак с убийствени контри. Борис Галчев довърши "сините" и шестата поредна победа в първенството е факт - 3:0