Ибра: С ПСЖ се печели лесно

Златан вкара два гола за разгрома над Байер

Златан Ибрахимович вкара два гола за успеха на ПСЖ над Байер в първия осминафинал между двата тима в Шампионската лига и побърза да похвали съотборниците си. Парижкият гранд спечели с 4:0 гостуването си в Леверкузен и на практика си осигури класиране за следващата фаза на турнира.

„Мачът за нас беше много добър - обясни шведът, който е голмайстор №1 в Шампионската лига този сезон с 10 попадения. - Успяхме да отбележим рано, а когато поведеш веднага става по-лесно.

„Първите три гола паднаха преди почивката, което ни осигури много по-спокойно второ полувреме. Но с играчите, с които разполага ПСЖ, победите идват лесно."

Реваншът, на който домакин е ПСЖ е на 12 март.