Бербатов вкара срещу звездите на MLS

Димитър Бербатов се разписа в мача срещу звездите от MLS Снимка: Getty Images
Димитър Бербатов се разписа в мача срещу звездите от MLS

Димитър Бербатов отбеляза третия гол за победата на Манчестър Юнайтед срещу отбора на звездите на MLS, воден от Дейвид Бекъм с 4:0. Мачът се игра на стадиона на нюйоркските Ред Булс, а Юнайтед за втора поредна година печели този сблъсък, като през 2010 победата беше с 5:2.

Голът на българина падна малко след началото на второто полувреме, а преди почивката за Юнайтед се разписаха Андерсон и Джи Сун Парк. За крайното 4:0 вкара Дани Уелбек 22 минути преди края на мача.

Тимът на звездите от MLS игра по-активно само през първото полувреме, като Бекъм направи опит да вкара отдалеч, но ударът му не беше достатъчно точен.

Голът на Бербатов падна след пас на Уейн Рууни, а след това българинът прехвърли вратаря Толи Хол. Топката се удари в гредата и се върна при Бербатов, който беше точен при добавката.

Половин час преди края на мача сър Алекс Фъргюсън пусна на терена голяма група резерви - Уелбек, Крис Смолинг, Федерико Македа и Майкъл Оуен, но и това не помогна на звездите на MLS.